کد خبر: 167
تعداد بازدید: 1619
تاریخ انتشار: 1396/09/22
اطلاعیه های مهم امور دانشجویی و مشمولین
اطلاعیه های مهم امور دانشجویی و مشمولین

اطلاعیه اول  :

قابل توجه دانشجويان برادر متقاضي سنوات_نظام_وظيفه

پيرو هماهنگي انجام شده با #معاونت محترم وظيفه_عمومي شهرستان، دانشجويان متقاضي سنوات_نظام_وظيفه فقط تا پايان وقت اداري  روز یکشنبه ۲۶آذر ۹۶   فرصت دارند به کارشناس_آموزش رشته مراجعه و مراتب را جهت  اخذ_مجوز مذكور از پليس+10 شهرستان»  پيگيري نمايند. بديهي است مدت مذكور به هيچ وجه قابل_تمديد نبوده و به درخواست هاي بعد از آن ترتيب اثر داده نخواهد شد و دانشجو در معرض خطر #اخراج_آموزشی به علت #اتمام_سنوات قرار خواهد گرفت.

#دفتر_امور_نظام_وظيفه_ومشمولین-  حوزه معاونت دانشجويي و فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامی واحد جهرم

 

اطلاعیه دوم
❄️به اطلاع کلیه دانشجویان مشمول مقطع #کارشناسی_پیوسته_ورودی۹۱  (که #معافیت_تحصیلی داشته اند) می رساند #لازم است برای #اخذ_مجوزسنوات برای #ترم_جاری (۹۶۱) #سریعا تا تاریخ #۲۶آذرماه۹۶ اقدامات لازم به عمل آورند. ضمنا دانشجویان  #کارشناسی_ناپیوسته و  #کارشناسی_ارشد #ورودی ۹۳ و#کاردانی( اعم از پیوسته و ناپیوسته) #ورودی_بهمن۹۳ نیز لازم است همین کار را انجام دهند.
برای #شروع مراحل دریافت #مجوز_سنوات به کارشناس آموزش رشته خود (جهت دریافت فرم شماره ۵ و مجوز کمیسیون موارد خاص آموزشی)مراجعه و سپس مراتب را از طریق دفتر امور مشمولین پیگیری نمایید.

اطلاعیه سوم

🔴اطلاعیه #امور_مشمولین
⬅️دانشجويان گرامي جديدالورودي كه  #مشمول خدمت وظيفه عمومي هستند(يعني #كارت_پايان_خدمت يا #معافيت_دايم #ندارند) و تا کنون نسبت به ارائه #برگ_مجوز_ثبت_نام_موقت از دفاتر #پليس+10 شهرستان به دفتر امورمشمولين واحد مراجعه ننموده اند، برای اقدام و تحویل مجوز ثبت نام به دفتر امور دانشجویی تنها تا #پایان #آذرماه مهلت دارند تا ثبت نام آنها قطعي گردد.
بدیهی است در صورت عدم ارائه مجوز مذکور و به دلیل عدم قطعی شدن ثبت نام، دانشجو امکان دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات را نخواهد داشت.

ضمنا دانشجویان دارای#کارت_پایان خدمت و #معافیت_دایم نیز لازم است با اصل کارت و یک برگ کپی از آن به دفتر امور مشمولین و معافیت های دانشگاه مراجعه تا ضمن استعلام و مطابقت ثبت نام آنها به تایید نهایی برسد.